specjalna oferta kredytowa

[ Oddam ] Usługi

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( pon 21 paz 2019 00:07:59 )
Kontakt Wyślij wiadomość
josematinez025@gmail.com
Miejscowość (Warmińsko-mazurskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


62 0


Finansujemy przedsiębiorców, rolników, start-upy. Działamy na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od ich stażu pracy. Na początek, niezależnie od BIK, historii, zdolności kredytowej i innych kryteriów specyficznych dla banków,
oceniamy Twoją aktywność, a nie bazę bankową.

Najważniejszym elementem każdej transakcji jest bezpieczeństwo w postaci nieruchomości - mieszkania, domu, ziemi, ziemi, lokali handlowych, budynków biurowych, hoteli i pensjonatów, inwestycji deweloperskich, zakupu nieruchomości przez reprezentatywne lub okazjonalne.

Należy pamiętać, że w szczególnych przypadkach oferujemy możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego na drugim miejscu. Nieruchomości mogą być obecnie w sprzedaży - różnimy się, pożyczamy, pomagamy w sprzedaży, finansujemy również mieszkania ze zniżką mieszkaniową.

Oferowane przez nas kwoty wynoszą co najmniej 10 000 i sięgają kilku milionów. Okres kredytowania i miesięczne raty są dostosowane do twoich możliwości i twoich cech handlowych. Możliwe zwroty do 5 lat umowy lub z gwarancjami przedłużenia w umowa

Pożyczka może być przeznaczona na: pożyczki prywatne, komornika, kupujemy nieruchomości, pomagamy w sprzedaży.

Oferta dostępna dla osób bez działań ratowniczych
pożyczka bankowa do 200 000 z BIK, KRD, ERIF, BIG, komornikiem

Działamy sprawnie i bezpiecznie, otrzymasz ofertę od nas w ciągu 24 godzin bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz szybkiego i bezstresowego uregulowania swojej sytuacji finansowej, zadzwoń do nas, pomożemy ci, doradzimy i sfinansujemy.pokaż trasę z:
do Josematinez025@gmail.com ,


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter