Praca przy Komputerze

[ Sprzedam ] Pozostałe

Zakońoczne
Cena 1,00 zł
Wygasa Zakończone ( śr 26 maj 2021 22:43:39 )
Kontakt Wyślij wiadomość
teotincompany@interia.pl
Miejscowość Bielsko-Biała (Łódzkie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika

125 0

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

  • Praca odbywa się na podstawie UMOWY
  • Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 10500 PLN - uzależnione od zaangażowania
  • Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy
  • Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu
  • Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z
  • Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
  • Regularne szkolenia online
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej
  • Pełne wsparcie osoby wprowadzającej
  • Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Obywatelstwo polskie
  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
  • Komputer lub smartfon z dostępem do internetu
  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym
  • Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

Opis Stanowiska:

  • działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
  • obsługa Klienta,
  • tworzenie narzędzi reklamowych,
  • praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
  • U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.
  • Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

  • 1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok)
  • 2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)
  • 3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.
Link do mojego profilu na FB:

pokaż trasę z:
do Bielsko-Biała, Batorego Stefana , Bielsko-Biała

Inne ogłoszenia